Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Elektronická cigareta, prinášame dospelým fajčiarom menej škodlivý produkt - jednorazová elektronická cigareta bez nikotínu, tabaku či dechtu. Naše produkty spolu s našim tímom sú zárukou jednoduchého, rýchleho, pohodlného a bezpečného nakupovania. Kladieme dôraz na kvalitu našich produktov a prozákazníckeho prístupu s cieľom uľahčiť nákup zákazníkovi. Elektronické cigarety v našej ponuke patria k najlepším na trhu z hľadiska možnosti výberu ponuky príchutí a konkurenčných cien. S hlbokým nasadením a záujmom sa angažujeme v tomto odvetví, v ktorom sa neustále vzdelávame čo z nás robí spoľahlivého a dôveryhodného predajcu, ktorého odporúčajú ďalej.

Sme pripravený poskytnúť Vám odpovede na Vaše otázky prostredníctvom kontaktného formulára. Tak isto nás môžete sledovať na sociálnych sieťach kde sa dozviete medzi prvými o novinkách, akciách, súťažiach a veľa zaujímavých informácií.

Transparentnosť, ekológia a zodpovedný prístup

Správame sa zodpovedne, informujeme transparentne o dôsledkoch fajčenia nielen klasických, ale aj elektronických cigaretách. Našim cieľom je aj takto napomáhať a prinášať informácie ľuďom o alternatívnych možnostiach fajčenia a pri prechode od fajčenia klasických cigariet na tie elektronické, ktoré sú podľa doterajších vedeckých výskumov menej škodlivé pre zdravie ako tie klasické. Jedným z našich pilierov je ekológia preto aj naše produkty balíme v čo najväčšej možnej miere do recyklovateľných materiálov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach: