Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

1.) Platba kartou (ZADARMO)  0,- €

Platba kartou je online platba po dokončení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu, kde po zadaní potrebných údajov prebehne autorizácia platby. Po úspešnej autorizácii je čiastka ihneď pripísaná na náš účet a tovar môže byť ihneď expedovaný. Výhodou platobnej brány je, že platba je ihneď pripísaná a my vieme expedovať objednávku v danom momente. Platobná brána payU má všetky bezpečnostné certifikáty nevyhnutné na zabezpečenú transakciu bez obáv zo zneužitia údajov z karty, takže táto platobná metóda je najbezpešnejšia a najviac zákazníkmi preferovaná nielen v Slovenskej republike, ale aj v západnej európe.

2.) Platba vopred prevodom na účet (ZADARMO)  0,- €

Pri platbe je potrebné uviesť variabilný symbol = číslo objednávky, ktorý je dôležitý pre správne priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš bankový účet. V prípade, že platbu neevidujeme na našom bankovom účte do 3 pracovných dní po prijatí objednávky, objednávka bude stornovaná.

Názov banky: Fio banka a.s.

IBAN: SK42 8330 0000 0029 0216 6199

3.) Dobierka pri doprave kuriér na adresu účtovná s poplatkom + 2 €

Platíte objednávku pri doručení priamo kuriérovi v hotovosti alebo platobnou kartou. Dobierka je možná iba v rámci možnosti doprava na adresu (domov alebo do práce) kde Vám kuriér doručí objednávku a platíte pri jej prevzatí do jeho rúk.

Pre objednávky do Českej republiky, prosím použite www.vapeciga.cz

3.) Platba v hotovosti - možné len v rámci osobného doručenia v Bratislave do 24 hod. od objednávky

Vzťahuje sa iba na pracovné dni mimo víkendov a sviatkov.

4.) Platba na dobierku - poplatok za dobierku je 1,5€

Možnost na dobierku sa vzťahuje pri doprave kuriérom na adresu.