Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Vapeciga je elektronická cigareta bez nikotínu, bez tabaku a dechtu. Elektronická cigareta, ktorá obsahuje organické esencie, arómu ale a aj certifikované zložky olejov a vitamínov A, B6, B12 a C.

Elektronická cigareta vapeciga a jej najväčšie výhody:

 • Zdravšia alternatíva fajčenia bez obsahu vysoko návykového nikotínu.
 • Bezdymový výrobok, inhalujete paru, ktorá sa odparuje pri zahriati batérie (Úplne bez dechtu nie ako pri fajčení klasických cigariet kedy pri horení tabaku inhalujete x ďalších škodlivých látok.)
 • Nedráždi v krku.
 • Možnosť využitia aj v priestoroch auta, interiéru, kaviarne, kina keďže nedráždi okolie dymom.
 • Cenovo prijateľnejšia. Tí, ktorí ešte nevedia či fajčiť elektronické cigarety je vhodná nízka obstarávacia cena pre jednorazové elektronické cigarety správnou voľbou.
 • Elektronická cigareta vydrží v závislosti na sile a intenzite ťahu približne 500 alebo 800 potiahnutí podľa modelu v ponuke.
 • Nezanecháva nepríjemný klasický cigaretový zápach ale príjemne rozvonia okolie svojou arómou.
 • Bez potreby servisu a čistenia zariadenia, bez potreby dopĺňať či skladať. Jednoduchá praktická elektronická cigareta s komfortom pre pohodlných ľudí, ktorí svoj čas venujú radšej iným veciam ako starostlivosti o cigaretu.
 • Všetky materiály sú z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu.
 • Organické prísady, certifikované oleje a kvalitné zložky vitamínov.
 • Nie sú testované na zvieratách.
 • Bez lepku a iných alergénoch, vhodné aj pre ľudí s intoleranciou na niektoré zložky potravín.
 • Bez ohňa čím sú bezpečnejšie a nehrozí riziko požiaru.
 • Kompaktné rozmery vložíte ju do kabelky či vrecka.
 • Elegantný minimalistický dizajn, ktorý neupozorňuje na seba okolie svojou robustnosťou a farbou.
 • Ideálnou voľbou ako medzistupeň pri prechode z fajčenia na úplne ukončenie keďže neobsahuje nikotín ale zároveň klame mozog pocitom že niečo fajčí, ale zdravšie čím dochádza k postupnému prechodu na ukončenie fajčenia.

Návod na použitie:

Vytiahnete z krabičky a začnete inhalovať bez stláčania niečoho alebo skrutkovania. Pri poťahovaní elektronickej cigarety svieti led koncovka, keď koncovka začne blikať znamená, že sa blíži ku koncu.

Ako nakladať s elektronickou cigaretou po dofajčení:

Po dofajčení sa elektronická cigareta zlikvidujte ako elektro-odpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ, nakoľko sa jedná o elektronické zariadenie.

Ak chcete prestať fajčiť najlepšie je nefajčiť vôbec, ak Vám to robí problém vyskúšajte elektronickú cigaretu bez nikotínu, ktorá môže k tomu cieľu a prechodu napomôcť.

Nevhodná pre tehotné ženy a dojčiace ženy.
Pre 18+ rokov.
Nepovažuje sa za doplnok stravy.

Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Vape resp. elektronická cigareta všetko je to isté označenie  pre jedno zariadenie Na trhu sú rôzne elektronické cigarety avšak bez nikotínové a ešte s obsahom vitamínov akou je vapeciga je minimum. Vedzte, nikotín je vysoko návyková látka tak kto by ju dobrovoľne fajčil. Novinka akou je beznikotínová elektronická cigareta je ponúknuť fajčiarom ľahší prechod od klasických cigariet k absolútnemu cielu prestať fajčiť. Ale ako prestať fajčiť a prečo sú elektronické cigarety lepšie sa dočitate daľej. 10 vecí prečo sa rozhodnúť pre jednorazovú elektronickú cigaretu.


Čo je vape?

Čo je vape?

Všetci poznáme fajčenie klasických cigariet a tiež skratky ako LOL, ROFL, OMG ale čo je to vape a vapovanie? Vape, resp. vapovanie je inhalovanie pary, ktorá vzniká zahriatím obsahu náplne v elektronickej cigarete. Veľká časť fajčiarov prechádza na elektronické cigarety bez potreby užívať viac nikotín. Prečo je tomu tak? Poznáme dôvody.


Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Dva produkty v porovnaní kategórii elektronická cigareta a to vapeciga vs. iqos veev. Elektronické cigarety nahrádzajú klasické cigarety a prinášajú moderné technológie a dizajn medzi fajčiarov. Ak chcete prestať fajčiť najlepšie je nefajčiť vôbec ak potrebujete prechod do tejto fázy využite alternatívy fajčenia, ktoré neobsahujú toľko primárnych a sekundárnych škodlivín. Reč je samozrejme o elektronickej cigarete.


Elektronické cigarety škodlivosť

Elektronické cigarety škodlivosť

Fajčiari klasických cigariet sú čoraz viac na ústupe aj v prospech vape a to aj vďaka rôznym reguláciám štátov na ochranu nefajčiarov a v neposlednom rade aj preto, že nepríjemný cigaretový zápach nieje po vôli ich blízkemu okoliu. V dôsledku toho fajčiari hľadajú alternatívy klasického fajčenia. Jednou a veľmi dôležitou časťou tohto procesu prechodu na elektronické cigarety vape je aj to že sú označoivé ako "zdravšia" alternatíva fajčenia a viac odborníkov sa prikláňa na ich menej škodlivé účinky najmä z hľadiska neinhalovania dechtu zo spaľovania cigariet. Vape alebo elektronická cigareta môže byť s aj bez nikotínu. Dôležitou súčasťou prechodu fajčiarov k cieľu s názvom ako prestať fajčiť je samotná vôľa fajčiarov na ktorej to celé stojí a padá.

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Čoraz viac vychádzajú štúdie a tiež viac subjektov z medicínskeho prostredia sa prikláňa k názoru, že ak fajčíte tak zvoľte radšej elektronické cigarety bez nikotínu ako cigarety ako také pri ktorých spaľovaní sa vdychujú aj karcinogénne látky. Jednou z najlepších vlastností vape elektronických cigariet je možnosť zvoliť si vlastnú škálu obsahu jej náplni s obsahom alebo bez obsahu nikotínu, čo považuje za prospešnejšie aj lekárka komunita. Je známe že nikotín je vysoko návykový a preto jeho postupné znižovanie dáva ľudom perspektívu na zdravší život aj keď cesta ako prestať fajčiť je v mnohom náročná tŕnistá a nie ľahká.


Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

V prvom rade pred cestou je viac vecí čo treba zvážiť pri cestovaní najmä ak v batožine máte elektronické cigarety. Napr. kam odložiť elektronickú cigaretu či je to podpalubná batožina alebo príručná batožina? Je dobré vedieť, že rovnako ako u cigariet nie je povolené používať ani elektronické cigarety za letu. To ale neznamená, že si elektronickú cigaretu nemôžete zobrať so sebou keď cestujete na dovolenku letecky. Okrem toho, že si elektronickú cigaretu umiestnite výlučne do príručnej batožiny, nie podpalubnej, prinášame niekoľko ďalších rád, ktoré vám uľahčia cestovanie s vape elektronickou cigaretou.