Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Elektronické cigarety limitovaná edícia - DOPRAVA ZADARMO

Elektronické cigarety v edícii Ice je novinka, veľmi obľúbená v troch rôznych príchutiach. Tieto vita vape elektronické cigarety majú elektrizujúcu ICE chuť. Využiť môžete aj 3+1 vape zadarmo podľa preferencie príchutí.

Elektronická cigareta vape zloženie a 10 plusov

Elektronická cigareta vape zloženie a 10 plusov

Vape resp. elektronická cigareta predstavuje jedno a to isté označenie zariadenia na vapovanie teda fajčenie elektronickej cigarety na báze pary - bez dymu. Na trhu sú rôzne elektronické cigarety či už s obsahom nikotínu alebo aj bez nikotínu a tiež aj s obsahom zložiek vitamínov najčastejšie A, B 6 a B12 alebo C. Na opačnej strane je nikotín - vysoko návyková látka, ktorá je zdraviu veľmi nebezpečná. Jednorazové elektronické cigarety vapeciga nikotín neobsahujú vôbec ani jedno percento. Preto táto novinka na trhu je veľmi obľúbená a cieľom je ponúknuť fajčiarom ľahší prechod od klasických cigariet k absolútnemu cielu a tým je úplne prestať fajčiť. Ale ako prestať fajčiť a prečo sú elektronické cigarety lepšie sa dočitate daľej v článku s odporúčaním prečo sa rozhodnúť pre jednorazovú elektronickú cigaretu bez nikotínu.


Čo je vape?

Čo je vape?

Všetci poznáme fajčenie klasických cigariet a tiež skratky ako LOL, ROFL, OMG ale čo je to vape a vapovanie? Vape, resp. vapovanie je inhalovanie pary, ktorá vzniká zahriatím obsahu náplne v elektronickej cigarete, ktorá prechádza cez vatu - filter. Veľká časť fajčiarov prechádza na elektronické cigarety bez potreby užívať viac nikotín. Prečo je tomu tak? Prečitajte si viac o elektronickej cigarete.


Alternatíva fajčenia sú elektronické cigarety vape

Alternatíva fajčenia sú elektronické cigarety vape

Jednorazové elektronické cigarety slúžia tým, ktorí chcú vyskúšať vape alebo vapovanie, ale zatiaľ si nie sú istí či chcú investovať viac financií do celého vybavenia alebo do jednorazovej elektronickej cigarety. Viete prečo sú elektronické cigarety tak populárne? Ako prestať fajčiť cigarety úplne a ako prejsť radšej na alternatívu - elektronické cigarety.


Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Dva typy elektronických cigariet v našom porovnaní vapeciga vs. iqos veev. Elektronické cigarety nahrádzajú klasické cigarety a prinášajú moderné technológie a dizajn medzi fajčiarov. Ak chcete prestať fajčiť najlepšie je nefajčiť vôbec ak potrebujete prechod do tejto fázy využite alternatívy fajčenia, ktoré neobsahujú toľko primárnych a sekundárnych škodlivín. Reč v blogu je samozrejme o elektronickej cigarete.


Elektronické cigarety škodlivosť

Elektronické cigarety škodlivosť

Fajčiari klasických cigariet sú čoraz viac na ústupe aj v prospech vape a to aj vďaka rôznym reguláciám štátov na ochranu nefajčiarov a v neposlednom rade aj preto, že nepríjemný cigaretový zápach nieje po vôli ich blízkemu okoliu. V dôsledku toho fajčiari hľadajú alternatívy klasického fajčenia. Jednou a veľmi dôležitou časťou tohto procesu prechodu na elektronické cigarety vape je aj to že sú označoivé ako "zdravšia" alternatíva fajčenia a viac odborníkov sa prikláňa na ich menej škodlivé účinky najmä z hľadiska neinhalovania dechtu zo spaľovania cigariet. Vape alebo elektronická cigareta môže byť s aj bez nikotínu. Dôležitou súčasťou prechodu fajčiarov k cieľu s názvom ako prestať fajčiť je samotná vôľa fajčiarov na ktorej to celé stojí a padá.

Poradca

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Čoraz viac vychádzajú štúdie a tiež viac subjektov z medicínskeho prostredia sa prikláňa k názoru, že ak fajčíte tak zvoľte radšej elektronické cigarety bez nikotínu ako cigarety ako také pri ktorých spaľovaní sa vdychujú aj karcinogénne látky. Jednou z najlepších vlastností vape elektronických cigariet je možnosť zvoliť si vlastnú škálu obsahu jej náplni s obsahom alebo bez obsahu nikotínu, čo považuje za prospešnejšie aj lekárka komunita. Je známe že nikotín je vysoko návykový a preto jeho postupné znižovanie dáva ľudom perspektívu na zdravší život aj keď cesta ako prestať fajčiť je v mnohom náročná tŕnistá a nie ľahká.


Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

V prvom rade pred cestou je viac vecí čo treba zvážiť pri cestovaní najmä ak v batožine máte elektronické cigarety. Napr. kam odložiť elektronickú cigaretu či je to podpalubná batožina alebo príručná batožina? Je dobré vedieť, že rovnako ako u cigariet nie je povolené používať ani elektronické cigarety za letu. To ale neznamená, že si elektronickú cigaretu nemôžete zobrať so sebou keď cestujete na dovolenku letecky. Okrem toho, že si elektronickú cigaretu umiestnite výlučne do príručnej batožiny, nie podpalubnej, prinášame niekoľko ďalších rád, ktoré vám uľahčia cestovanie s vape elektronickou cigaretou.