Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Elektronická cigareta až na 800 potiahnutí v rôznych vitamínových príchutiach. Jednorazové elektronické cigarety bez nikotínu, tabaku a dechtu so zložkami vitamínov A, B6, B12 a C. Vapeciga je praktická e-cigareta, ktorú neskladáte, nedopĺňate ani nedobíjate takže je vhodná na festivaly, koncerty, výlety, dovolenky a môžete ju fajčiť aj v interéri keďže nezanecháva nepríjemný cigaretový dym ako klasické cigarety.


Čo je vape?

Čo je vape?

Všetci poznáme fajčenie klasických cigariet a tiež skratky ako LOL, ROFL, OMG ale čo je to vape a vapovanie? Vape, resp. vapovanie je inhalovanie pary, ktorá vzniká zahriatím obsahu náplne v elektronickej cigarete. Veľká časť fajčiarov prechádza na elektronické cigarety bez potreby užívať viac nikotín. Prečo je tomu tak? Poznáme dôvody.


Elektronické cigarety škodlivosť

Elektronické cigarety škodlivosť

Fajčiari klasických cigariet sú čoraz viac na ústupe aj v prospech vape a to aj vďaka rôznym reguláciám štátov na ochranu nefajčiarov a v neposlednom rade aj preto, že nepríjemný cigaretový zápach nieje po vôli ich blízkemu okoliu. V dôsledku toho fajčiari hľadajú alternatívy klasického fajčenia. Jednou a veľmi dôležitou časťou tohto procesu prechodu na elektronické cigarety vape je aj to že sú označoivé ako "zdravšia" alternatíva fajčenia a viac odborníkov sa prikláňa na ich menej škodlivé účinky najmä z hľadiska neinhalovania dechtu zo spaľovania cigariet. Vape alebo elektronická cigareta môže byť s aj bez nikotínu. Dôležitou súčasťou prechodu fajčiarov k cieľu s názvom ako prestať fajčiť je samotná vôľa fajčiarov na ktorej to celé stojí a padá.


Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Vape resp. elektronická cigareta všetko je to isté označenie  pre jedno zariadenie Na trhu sú rôzne elektronické cigarety avšak bez nikotínové a ešte s obsahom vitamínov akou je vapeciga je minimum. Vedzte, nikotín je vysoko návyková látka tak kto by ju dobrovoľne fajčil. Novinka akou je beznikotínová elektronická cigareta je ponúknuť fajčiarom ľahší prechod od klasických cigariet k absolútnemu cielu prestať fajčiť. Ale ako prestať fajčiť a prečo sú elektronické cigarety lepšie sa dočitate daľej. 10 vecí prečo sa rozhodnúť pre jednorazovú elektronickú cigaretu.

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Čoraz viac vychádzajú štúdie a tiež viac subjektov z medicínskeho prostredia sa prikláňa k názoru, že ak fajčíte tak zvoľte radšej elektronické cigarety bez nikotínu ako cigarety ako také pri ktorých spaľovaní sa vdychujú aj karcinogénne látky. Jednou z najlepších vlastností vape elektronických cigariet je možnosť zvoliť si vlastnú škálu obsahu jej náplni s obsahom alebo bez obsahu nikotínu, čo považuje za prospešnejšie aj lekárka komunita. Je známe že nikotín je vysoko návykový a preto jeho postupné znižovanie dáva ľudom perspektívu na zdravší život aj keď cesta ako prestať fajčiť je v mnohom náročná tŕnistá a nie ľahká.