Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Elektronická cigareta, vape, elektronické cigarety bez nikotínu 800 potiahnutí - DOPRAVA ZADARMO

Elektronická cigareta až na 800 potiahnutí v rôznych vitamínových príchutiach. Jednorazové elektronické cigarety bez nikotínu, tabaku a dechtu so zložkami vitamínov A, B6, B12 a C. Vapeciga je praktická e-cigareta, ktorú neskladáte, nedopĺňate ani nedobíjate takže je vhodná na festivaly, koncerty, výlety, dovolenky a môžete ju fajčiť aj v interéri keďže nezanecháva nepríjemný cigaretový dym ako klasické cigarety.

Alternatíva fajčenia sú elektronické cigarety vape

Alternatíva fajčenia sú elektronické cigarety vape

Jednorazové elektronické cigarety slúžia tým, ktorí chcú vyskúšať vape alebo vapovanie, ale zatiaľ si nie sú istí či chcú investovať viac financií do celého vybavenia alebo do jednorazovej elektronickej cigarety. Viete prečo sú elektronické cigarety tak populárne? Ako prestať fajčiť cigarety úplne a ako prejsť radšej na alternatívu - elektronické cigarety.


Čo je vape?

Čo je vape?

Všetci poznáme fajčenie klasických cigariet a tiež skratky ako LOL, ROFL, OMG ale čo je to vape a vapovanie? Vape, resp. vapovanie je inhalovanie pary, ktorá vzniká zahriatím obsahu náplne v elektronickej cigarete, ktorá prechádza cez vatu - filter. Veľká časť fajčiarov prechádza na elektronické cigarety bez potreby užívať viac nikotín. Prečo je tomu tak? Prečitajte si viac o elektronickej cigarete.


Elektronické cigarety škodlivosť

Elektronické cigarety škodlivosť

Fajčiari klasických cigariet sú čoraz viac na ústupe aj v prospech vape a to aj vďaka rôznym reguláciám štátov na ochranu nefajčiarov a v neposlednom rade aj preto, že nepríjemný cigaretový zápach nieje po vôli ich blízkemu okoliu. V dôsledku toho fajčiari hľadajú alternatívy klasického fajčenia. Jednou a veľmi dôležitou časťou tohto procesu prechodu na elektronické cigarety vape je aj to že sú označoivé ako "zdravšia" alternatíva fajčenia a viac odborníkov sa prikláňa na ich menej škodlivé účinky najmä z hľadiska neinhalovania dechtu zo spaľovania cigariet. Vape alebo elektronická cigareta môže byť s aj bez nikotínu. Dôležitou súčasťou prechodu fajčiarov k cieľu s názvom ako prestať fajčiť je samotná vôľa fajčiarov na ktorej to celé stojí a padá.


Elektronická cigareta vape zloženie a 10 plusov

Elektronická cigareta vape zloženie a 10 plusov

Vape resp. elektronická cigareta predstavuje jedno a to isté označenie zariadenia na vapovanie teda fajčenie elektronickej cigarety na báze pary - bez dymu. Na trhu sú rôzne elektronické cigarety či už s obsahom nikotínu alebo aj bez nikotínu a tiež aj s obsahom zložiek vitamínov najčastejšie A, B 6 a B12 alebo C. Na opačnej strane je nikotín - vysoko návyková látka, ktorá je zdraviu veľmi nebezpečná. Jednorazové elektronické cigarety vapeciga nikotín neobsahujú vôbec ani jedno percento. Preto táto novinka na trhu je veľmi obľúbená a cieľom je ponúknuť fajčiarom ľahší prechod od klasických cigariet k absolútnemu cielu a tým je úplne prestať fajčiť. Ale ako prestať fajčiť a prečo sú elektronické cigarety lepšie sa dočitate daľej v článku s odporúčaním prečo sa rozhodnúť pre jednorazovú elektronickú cigaretu bez nikotínu.

Poradca

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Čoraz viac vychádzajú štúdie a tiež viac subjektov z medicínskeho prostredia sa prikláňa k názoru, že ak fajčíte tak zvoľte radšej elektronické cigarety bez nikotínu ako cigarety ako také pri ktorých spaľovaní sa vdychujú aj karcinogénne látky. Jednou z najlepších vlastností vape elektronických cigariet je možnosť zvoliť si vlastnú škálu obsahu jej náplni s obsahom alebo bez obsahu nikotínu, čo považuje za prospešnejšie aj lekárka komunita. Je známe že nikotín je vysoko návykový a preto jeho postupné znižovanie dáva ľudom perspektívu na zdravší život aj keď cesta ako prestať fajčiť je v mnohom náročná tŕnistá a nie ľahká.