Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Blog poskytuje vape nadšencom základný prehľad o elektronickej cigarete, ako správne vapovať, či elektronická cigareta škodí viac ako klasické cigarety a veľa ďalších užitočných informácií zo sveta elektronickej cigarety. Elektronické cigarety vape zažívajú narast používateľov a čoraz viac ľudí ju s obľubou si ich s radoťou vychutnáva. V neposlednom rade aj fajčiari tužia po zdravšej alternatíve fajčenia v kategórii bezdymových výrobkov na báze pary s pridaním vitamínových zložiek. Dočítate sa tiež užitočné rady ako napr. z čoho sa skladá e-cigareta, ako fajčiť e-cigarety ako cestovať s elektronickou cigaretou, ako prestať fajčiť cigarety a mnoho ďalších zaujímavých informácií.

Elektronická cigareta TOP 10 príchutí v roku 2022

Elektronická cigareta TOP 10 príchutí v roku 2022

Vyberáme najlepšie príchute elektronických cigariet bez nikotínu. Sú ideálne po celý rok a nielen na leto. Vyskúšajte všetky najpredávanejšie elektronické cigarety vapeciga bez nikotínu tabaku a dechtu s obsahom zložiek vitamínov ako sú A, B6, B12 a C.


Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Porovnanie elektronická cigareta vapeciga vs. iqos veev

Dva produkty v porovnaní kategórii elektronická cigareta a to vapeciga vs. iqos veev. Elektronické cigarety nahrádzajú klasické cigarety a prinášajú moderné technológie a dizajn medzi fajčiarov. Ak chcete prestať fajčiť najlepšie je nefajčiť vôbec ak potrebujete prechod do tejto fázy využite alternatívy fajčenia, ktoré neobsahujú toľko primárnych a sekundárnych škodlivín. Reč je samozrejme o elektronickej cigarete.


Elektronické cigarety škodlivosť

Elektronické cigarety škodlivosť

Fajčiari klasických cigariet sú čoraz viac na ústupe aj v prospech vape a to aj vďaka rôznym reguláciám štátov na ochranu nefajčiarov a v neposlednom rade aj preto, že nepríjemný cigaretový zápach nieje po vôli ich blízkemu okoliu. V dôsledku toho fajčiari hľadajú alternatívy klasického fajčenia. Jednou a veľmi dôležitou časťou tohto procesu prechodu na elektronické cigarety vape je aj to že sú označoivé ako "zdravšia" alternatíva fajčenia a viac odborníkov sa prikláňa na ich menej škodlivé účinky najmä z hľadiska neinhalovania dechtu zo spaľovania cigariet. Vape alebo elektronická cigareta môže byť s aj bez nikotínu. Dôležitou súčasťou prechodu fajčiarov k cieľu s názvom ako prestať fajčiť je samotná vôľa fajčiarov na ktorej to celé stojí a padá.


Čo je vape?

Čo je vape?

Všetci poznáme fajčenie klasických cigariet a tiež skratky ako LOL, ROFL, OMG ale čo je to vape a vapovanie? Vape, resp. vapovanie je inhalovanie pary, ktorá vzniká zahriatím obsahu náplne v elektronickej cigarete. Veľká časť fajčiarov prechádza na elektronické cigarety bez potreby užívať viac nikotín. Prečo je tomu tak? Poznáme dôvody.


Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Elektronická cigareta vape a 10 plusov

Vape resp. elektronická cigareta všetko je to isté označenie  pre jedno zariadenie Na trhu sú rôzne elektronické cigarety avšak bez nikotínové a ešte s obsahom vitamínov akou je vapeciga je minimum. Vedzte, nikotín je vysoko návyková látka tak kto by ju dobrovoľne fajčil. Novinka akou je beznikotínová elektronická cigareta je ponúknuť fajčiarom ľahší prechod od klasických cigariet k absolútnemu cielu prestať fajčiť. Ale ako prestať fajčiť a prečo sú elektronické cigarety lepšie sa dočitate daľej. 10 vecí prečo sa rozhodnúť pre jednorazovú elektronickú cigaretu.

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Je rozumnejšie vyberať elektronické cigarety bez obsahu nikotínu

Čoraz viac vychádzajú štúdie a tiež viac subjektov z medicínskeho prostredia sa prikláňa k názoru, že ak fajčíte tak zvoľte radšej elektronické cigarety bez nikotínu ako cigarety ako také pri ktorých spaľovaní sa vdychujú aj karcinogénne látky. Jednou z najlepších vlastností vape elektronických cigariet je možnosť zvoliť si vlastnú škálu obsahu jej náplni s obsahom alebo bez obsahu nikotínu, čo považuje za prospešnejšie aj lekárka komunita. Je známe že nikotín je vysoko návykový a preto jeho postupné znižovanie dáva ľudom perspektívu na zdravší život aj keď cesta ako prestať fajčiť je v mnohom náročná tŕnistá a nie ľahká.


Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

Elektronické cigarety vape do lietadla? Cestovanie a elektronická cigareta vape

V prvom rade pred cestou je viac vecí čo treba zvážiť pri cestovaní najmä ak v batožine máte elektronické cigarety. Napr. kam odložiť elektronickú cigaretu či je to podpalubná batožina alebo príručná batožina? Je dobré vedieť, že rovnako ako u cigariet nie je povolené používať ani elektronické cigarety za letu. To ale neznamená, že si elektronickú cigaretu nemôžete zobrať so sebou keď cestujete na dovolenku letecky. Okrem toho, že si elektronickú cigaretu umiestnite výlučne do príručnej batožiny, nie podpalubnej, prinášame niekoľko ďalších rád, ktoré vám uľahčia cestovanie s vape elektronickou cigaretou.