Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Vape

Vedzte, že elektronické cigarety nahrádzajú klasické cigarety bez nutnosti niečo dobíjať, skladať či dopĺňať a bez potreby mať po ruke zapaľovač alebo zápalky. Jednoducho stačí vytiahnuť svoju obľúbenú e-cigaretu a začať inhalovať. Príťažlivý dizajn a skladnosť pôsobia elegantne a najmä skladne. Fajčenie výparov z elektronických cigariet sa zdá byť neškodným spôsobom, ako sa odpútať od nikotínovej závislosti a užívať si výhody fajčenia alternatívnym spôsobom. Keďže konečným cieľom je prestať fajčiť, mnohí bývalí fajčiari sú spokojní s tým, že jednoducho pokračujú vo vapovaní výparov na báze pary a úplne, alebo postupne odstaviť nikotín. Takú možnosť ponúka vapeciga, ktorej škála produktov je postavená na báze výhradne bez obsahu nikotínu.

Vapovanie

Na druhej strane, niektorí fajčiari milujú vapovanie pre ich ovocné príchute a možnosti robiť zábavné triky s vyfúknutými oblakmi pary. Nepotrebujú nikotín, pretože ich dôvod na elektronickú cigaretu je iný, pre zábavu. Jednoznačne je možné užívať pohodu a vapovať aj bez nikotínu a veľa ľudí to robí a kopíruje trendy zo zahraničia. Preto je vapciga výborný doplnok k alternatívnemu fajčeniu bez nikotínu s pôžitkom fajčenia dokonca aj v nefajčiarskych priestoroch keďže neobmedzuje okolie nepríjemným zápachom.

Fajčenie bez nikotínu

Značná časť fajčiarskej populácie, ktorí prešli na elektronické cigarety sú bývalí fajčiari, ktorí chceli obmedziť fajčenie klasických cigariet alebo s ním úplne prestať. Inhalovanie elektronickej cigarety simuluje cigaretový zážitok a dáva pocit inhalovania klasických cigariet, ktoré odoláva nikotínovému nutkaniu. Podľa prieskumu realizovaného v USA približne 50% opýtaných fajčiarov chce so svojou závislosťou skoncovať, najlepšie ihneď. To sa však ukazuje náročnejšie ako si mnohí z nich myslia. Nikotín navyknutému fajčiarovi samozrejme chýba. Existuje alternatíva akou je fajčenie elektronickej cigarety bez nikotínu, čo navodzuje fajčiarovi dojem fajčenia avšak bez nikotínu.