Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Elektronická cigareta vape zloženie a 10 plusov

Zloženie elektronických cigariet vape

Na úvod si povedzme aké je zloženie vape elektronickej cigarety. Elektronická cigareta pozostáva z batérie, atomizéra a dôležitou súčasťou komponentu skladby je náplň, alebo liquid. Táto tekutina sa po zahriatí batériou odparuje čím vzniká jednoducho povedané para, ktorú fajčiar potiahnutím inhaluje. Táto para je bez zbytočných škodlivých látok aké vznikajú pri spaľovaní a horení cigariet, navyše niektoré ako napr. vapeciga neobsahuje nikotín tým patrí k zdravším alternatívam fajčenia aj v segmente elektronické cigarety.

Jednorazové elektronické cigarety

Tieto alternatívne jednorazové elektronické cigarety vape využívajú aj niektoré odborné centrá ako podpornú možnosť pri prechode z klasických cigariet s cieľom po čase úplne prestať fajčiť klasické cigarety na báze nikotínu, ktorý je vysoko návykový a dechtu, ktorý negatívne zaťažuje dýchacie orgány a kardiovaskulárny systém ľudského tela. Okrem zdravotného pohľadu je výhodnejšia aj z finančného pohľadu na peňaženku fajčiara keďže jednorazová elektronická cigareta sa rovná približne 40 ks klasických cigariet čo ušetrí niekoľko eur, ktoré môže fajčiar využiť na iné veci.

Fajčenie elektronických cigariet bez nikotínu a ich 10 výhod

  1. zdravšia  alternatíva oproti klasickým cigaretám,
  2. cenovo výhodnejšie ako klasické cigarety alebo drahé pody a vaporizéry, ktoré musíte ešte aj servírovať,
  3. žiadny zápach iba aróma ktorá príjemné rozvonia okolie,
  4. žiadny decht,
  5. žiadny nikotín,
  6. žiadny tabak,
  7. variácie možností ovocných príchutí,
  8. možnosť fajčenia aj v interiéry ako kine, divadle, reštaurácií, aute, obývačke či dokonca v kuchyni pri varení,
  9. jednorazová elektronická cigareta nepotrebuje pravidelnú údržbu ako čistenie, dopĺňanie, skladanie, jednoducho fajčíte a po dofajčení ekologicky zlikvidujete,
  10. slim elektronická cigareta má nízku hmotnosť a kompaktné rozmery vďaka čomu je bezproblémová na prenos v kabelke, peňaženke či vo vrecku.

Odporúčané produkty33