Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Dizajn elektronických cigariet vape

Obe elektronické cigarety majú pekný dizajn vapeciga je elegantná štíhla iqos veev je zasa sploštená a hrubšia, líšia sa vlastnosťami, fungovaním a ich využívaní v praxi. Elektronická cigareta vapeciga je bez nikotínu, tabaku a dechtu a obsahuje vitamíny na druhej strane iqos veev je s nikotínom, t.j. vysoko návykovou látkou a bez vitamínov v liquide.

Náplne elektronických cigariet

Náplň vo vapeciga aj iqos veev je 1,5 ml tú v iqos možno prácne meniť a dobíjať. I keď rýchle menenie a dobíjanie je uvedené v informačnom súhrne opak je niekedy pravdou a je nutné byť minimálne zručný ako hodinár a mať všetky grify v malíčku inak s tým menením náplní a dobíjaním strávite podstatný čas. Komu by sa chcelo dnes niečo meniť a dobíjať keď existujú jednorazové elektronické cigarety. Obe majú nulový decht keďže systém fungovania nie je založený na horení ale nahrievaní pomocou batérie.

 Jednorazové cigarety bez nikotínu

Iqos deklaruje o 95% nižšie množstvo škodlivých látok oproti tomu vapeciga ich má o 98% menej keďže neobsahuje nikotín v porovnaní s klasickými cigaretami. Fajčenie rozhoduje v podstate či chcete fajčiť zdravšie bez nikotínu alebo s nikotínom. Najlepšie je nefajčiť vôbec ak chcete prestať fajčiť a obmedziť fajčenie na výber máte alternatívy s modernými technológiami ale treba si očkat na ďalšie overné štúdie.