Doprava zadarmo pre objednávky už od 50 €

Obe elektronické cigarety majú pekný dizajn vapeciga je elegatná štíhla iqos veev je zasa sploštená a hrubšia, líšia sa vlastnosťami, fungovaním a ich využívaní v praxi. Elektronická cigareta vapeciga je bez nikotínu, tabaku a dechtu a obsahuje vitamíny na druhej strane iqos veev je s nikotínom, t.j. vysoko návykovou látkou a bez vitamínov v liquide.

Náplň vo vapeciga aj iqos veev je 1,5 ml tú v iqos možno prácne meniť a dobíjať. I keď rýchle menenie a dobíjanie je uvedené v informačnom súhrne opak je niekedy pravdou a je nutné byť minimálne zručný ako hodinár a mať všetky grify v malíčku inak s tým menením náplní a dobíjaním strávite podstatný čas. Komu by sa chcelo dnes niečo meniť a dobíjať keď existujú jednorazové elektronické cigarety. Obe majú nulový decht kedže systém fungovania nie je založený na horení ale nahrievaní pomocou batérie.

 

Iqos deklaruje o 95% nižšie množstvo škodlivých látok oproti tomu vapeciga ich má až o 98% keďže neobsahuje nikotín v porovnaní s klasickými cigaretami. Príchute v ponuke má vapeciga 28 a iqos zasa len 5. Fajčenie rozhoduje v podstate či chcete fajčiť zdravšie bez nikotínu alebo s nikotínom nezdravšie.

Najlepšie je nefajčiť vôbec ak chcete prestať fajčiť a obmedziť nezdravé fajčenie na výber máte alternatívy s modernými technológiami.